کلینیک تخصصی خورشید اینستاگرام مقالات اینستاگرام بهترین کلینیک درمان آسم و آلرژی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین کلینیک درمان آسم و آلرژی

کلینیک خورشید، به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های درمان آسم و آلرژی، با تکیه بر تجربه‌ی بیش از 20 ساله و استفاده از بهترین تکنولوژی‌های پزشکی، به شما خدمات درمانی با کیفیتی را ارائه می‌دهد. در کلینیک خورشید، تیم پزشکی مجرب و متخصصی با بیش از 10 سال سابقه درمان آسم و آلرژی، با استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته، به شما خدمات درمانی شامل تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌های آسم و آلرژی را ارائه می‌دهند. در کلینیک خورشید، از جمله روش‌های درمانی مورد استفاده قرار گرفته می‌توان به درمان آلرژی، درمان آسم و برخی روش‌های نوین مانند درمان با سلول‌های بنیادی اشاره کرد.

از دیگر خدمات ارائه شده در کلینیک خورشید می‌توان به مشاوره در خصوص پیشگیری از بروز آسم و آلرژی، آموزش نحوه‌ی مدیریت بیماری و تغذیه مناسب برای کاهش علائم بیماری اشاره کرد. از این رو، اگر به دنبال بهترین کلینیک درمان آسم و آلرژی هستید، به کلینیک خورشید مراجعه کنید و از خدمات حرفه‌ای و با کیفیت آن بهره‌مند شوید.

شماره تماس:

02126301420

02126301421

آدرس:

تهران،سید خندان خیابان خواجه عبدالله انصاری، ابتدای خیابان شهید عراقی، نبش کوچه حق گو، پلاک 11

کلینیک خورشید، به عنوان یکی از مراکز پیشگام در درمان آسم و آلرژی، برای ارائه خدمات درمانی با کیفیتی به بیماران، از بهترین تجهیزات پزشکی و تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند. در کلینیک خورشید، برای تشخیص و درمان بیماری‌های آسم و آلرژی، از روش‌های پزشکی پیشرفته و جدید و نوین استفاده می‌شود.

تیم پزشکی کلینیک خورشید، از جمله پزشکان متخصص در درمان آسم و آلرژی است که با توجه به تجربیات و دانش خود، برای شناسایی علت بیماری و انتخاب روش‌های درمانی مناسب، صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای بیماران خود را ایجاد می‌کنند.

کلینیک خورشید، علاوه بر ارائه خدمات درمانی، به بیمارانش آموزش‌هایی در خصوص پیشگیری، مدیریت و کنترل بیماری‌های آسم و آلرژی ارائه می‌دهد.

در کلینیک خورشید، به دلیل تمرکز بر روی درمان آسم و آلرژی، بیماران با امکانات بالینی و پزشکی مناسبی روبرو هستند. از این رو، اگر به دنبال یک کلینیک با تخصص در درمان آسم و آلرژی هستید، می‌توانید به کلینیک خورشید مراجعه کنید و از خدمات حرفه‌ای و با کیفیت آن بهره‌مند شوید.

در هنگام انتخاب مرکز درمان آلرژی باید به چه معیارهایی توجه کنیم؟

بخش به ارائه ویژگی هایی خواهیم پرداخت که می توانید در هنگام انتخاب بهترین مرکز درمان آلرژی به آنها توجه کنید. آشنایی با این معیارها و ویژگی ها به شما  کمک می کند که احتمال موفقیت در هنگام گزینش مرکز درمان آلرژی افزایش پیدا کند.

مجهز بودن به مدرن ترین ابزار آلات پزشکی

اولین و مهم ترین ویژگی بهترین مرکز درمان آلرژی این است که مرکز بهترین ابزار الات درمانی را در اختیار پزشکان و متخصصین قرار دهد. قطعا این ابزارها می تواند تا حد زیادی روند تشخیص و درمان انواع بیماری ها را تسریع بهبود بخشد. در بسیاری از مراکز درمان آلرژی نوین ترین و  مجهز ترین امکانات درمانی در حوزه های مختلف پزشکی خریداری شده است و بکار گرفته می شود.

استخدام بهترین پزشکان و متخصصین حوزه های مختلف

از معیارهای مهمی که یک مرکز درمانی را به بهترین مرکز درمانی تبدیل می کند این است که پزشکان، متخصصین و فوق تخصص آسم و آلرژی که در آن مرکز به ارائه خدمات درمانی می پردازند تخصص بالایی داشته باشند. زمانی که دانش و تجربه تشخیصی و درمانی پزشکان افزایش پیدا می کند می توان امیدوار بود که روند درمان بالاترین موفقیت و نتیجه دهی را در بر داشته باشد.

دقیق بودن در ارائه خدمات درمانی

بی نظمی و عدم رعایت نوبت موجب می شود که مراجعین با مشکلاتی مواجه شوند. برای مثال در صورتی که شاغل باشند ممکن است که برای رسیدن به محل کار خود با مشکل مواجه شوند یا اینکه زنان خانه دار نتوانند به درستی کودکان خود را در این مراکز کنترل کنند. گاها نوزادان یا کودکان خردسال در این مراکز نمی تواند تاب بیاورند و موجب بروز مشکلاتی می شوند.

رفتار محترمانه و صمیمانه پرسنل مرکز درمانی

از دیگر معیارهای مهم این است که پرسنلی که در آن مرکز به عنوان پرستار کمک می کنند باید بالاترین آستانه تحمل را داشته باشند و همواره حدود احترام را رعایت کنند. مراجعین و خانواده هایشان در بسیاری از موارد ممکن است که به دلیل پیچیدگی وضعیت شان با رفتارهای نامتناسب رفتار کنند. بهتر است که شما با مهربانی و صمیمیت برخورد کنید و روند کارها را به خوبی پیش ببرید.

تمیز بودن و پاکیزگی مرکز درمانی

پاکیزگی مرکز درمانی یکی از مسائل اولیه است که باید در مراکز درمانی رعایت شود. در بسیاری از بهترین مراکز درمانی در فواصل زمانی کوتاه مرکز تمیز می شود و کاملا عاری از هر گونه آلودگی می شود. در این مراکز از انواع ضدعفونی کننده ها استفاده می کنند که انتقال بیماری اتفاق نیفتد. این اقدامات ازاین رو انجام می شود که مراکز درمانی جزء مکان پر تردد است و احتمال انتقال برخی از بیماری ها بالاست.

بهترین کلینیک آسم و آلرژی چه خدماتی ارائه می دهد؟

از جمله مهم ترین خدمات درمانی و تشخیصی که از سوی بهترین کلینیک آسم و آلرژی در تهران ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تشخیص و درمان آسم

بعد از تشخیص بیماری آسم، بهترین کلینیک آسم و آلرژی برنامه ای منسجم در جهت درمان عارضه آسم تدارک می بینند و همین امر سبب می شود که روند درمان با موفقیت بالایی در نتیجه دهی همراه باشد.

 • تشخیص و درمان آلرژی

از جمله مهم ترین خدمات بهترین کلینیک آلرژی در تهران تشخیص و درمان آلرژی است. در کلینیک آلرژی با تشخیص و یافتن علت اصلی آلرژی با روش های گوناگون به درمان آن می پردازند.

 • درمان حساسیت های پوستی 

حساسیت های پوستی و بروز عارضه های پوستی از جمله پیامد های منفی ناشی از بروز آلرژی است. به همین دلیل در بهترین کلینیک آسم و آلرژی در تهران به درمان حساسیت های پوستی نیز خواهند پرداخت.

بهترین کلینیک آسم و آلرژی چه ویژگی هایی دارند؟

بهترین کلینیک آسم و آلرژی دارای ویژگی هایی است که مهم ترین آنها موارد زیر هستند.

 • ارائه بیشترین و بهترین خدمات تشخیصی و درمانی از سوی متخصصین و پرسنل درمانی در کلینیک آسم و آلرژی
 • ارائه انواع روش های درمانی در زمینه درمان آسم و آلرژی برای بیماران و متناسب با شرایطی که آن ها دارند
 • برخورداری از بهترین و نوین ترین دستگاه ها و تجهیزات درمانی برای درمان بیماری های آسم و آلرژی
 • برخورداری از متخصصین با تجربه و متخصص در زمینه تشخیص و درمان آسم و آلرژی
 • برخورداری از امکانات درمانی که به موفقیت درمان آسم و آلرژی بیماران کمک شایانی کند
 • بهترین محل جغرافیایی کلینیک آسم و آلرژی به منظور دسترسی سریع تر و امن تر به کلینیک
 • استخدام پرسنل فنی و حرفه ای در زمینه ارائه خدمت به مراجعین و رفتار محترمانه با بیماران و خانواده هایشان
 • امکان نوبت گیری به صورت آسان و مراجعه به کلینیک به منظور طی کردن روند درمان

خاتمه

عکس دکتر سید قوام الدین تولایی

کلینیک تخصصی خورشید

 آزمایشگاه تخصصی آلرژی و ایمونولوژی در محل کلینیک  به منظور رفاه  مراجعین راه اندازی شد و قادر به نمونه گیری جهت انجام کلیه آزمایشات و  تست های تشخیصی تخصصی RIDA، تشخیص آلرژی های غذایی، آسم و رینیت و سایر تست های تخصصی می باشد.
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

10 دیدگاه ها
 1. fariba

  من پسرم ٨ سالشه بعضي وقتا يه چيزايي كه ميخوره كهير ميزنه
  شما براي كودكان هم درمان الرژي انجام ميديد؟

  پاسخ
  • تیم محتوا

   بله تشخیص و درمان آلرژی کودکان هم در کلینیک فوق تخصصیی خورشید انجام می شود.

   پاسخ
 2. ali

  عطسه هم از علائم الرژي؟؟ من بعضي وقتا همش عطسه ميكنم و واقعا كلافه ميشم

  پاسخ
  • تیم محتوا

   باید به پزشک متخصص جهت تشخیص علت مراجعه نمایید.

   پاسخ
 3. sara

  براي تشخيص الرژي ميتونم مراجعه كنم؟

  پاسخ
  • تیم محتوا

   بله تشخیص آلرژی هم در کلینیک انجام می شود.

   پاسخ
 4. hosein

  سلام خسته نباشيد
  ممنون از مطالب مفيدتون
  شما تست پريك هم انجام ميديد ؟ چه زماني ميتونم مراجعه كنم؟

  پاسخ
  • تیم محتوا

   بله تست پریک هم در کلینیک انجام می شود.

   زمان مراجعه: همه روزه صبح ها و عصر ها

   پاسخ
 5. الهه کریمی

  خیلی ممنون عالی بود . بهترین مرکز هستید واقعااا

  پاسخ
  • کلینیک تخصصی خورشید

   ممنون از اینکه همراه ما هستید.

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =

Call Now Button